Navigation SearchNavigation ContactNavigation Products

GLF 2021 GLF 2021

Global Leadership Forecast 2021

DDI ve önde gelen sektör analistlerinden Josh Bersin’in iş birliği ile yapılan Global Leadership Forecast anketine katılarak günümüz liderlik trendlerine dair yeni bilgiler edinin.

Ayrıca, sadece 15 dakikanızı alacak anketimizi doldurduktan sonra kurumunuzda farklı fonksiyonlarda çalışan liderleri anketimizi doldurmaya davet ederek şirketinizin liderlik uygulamalarını global şirketlerle karşılaştırma fırsatı sunan ve şirketinize özel hazırlanan benchmark raporu edinebilirsiniz.

Benchmark raporuna hak kazanmak için en az 1 İK anketi ve 50 yönetici anketi doldurulmuş olmalıdır. (Çalışan sayısı 2500’den az olan şirketler için doldurulması gereken minimum yönetici anketi sayısı 30’dur.) Her seviyeden liderin katılımı önemlidir.

İK Anketi’ne katılın

Şirketinizi global ve yerel normlarla karşılaştıran ve ücretsiz olarak hazırlanacak benchmark raporuna hak kazanmak için en az 1 İK anketi ve 50 yönetici anketi doldurulmuş olmalıdır. (Çalışan sayısı 2500’den az olan şirketler için doldurulması gereken minimum yönetici anketi sayısı 30’dur.) Bu raporun mevcut piyasa değeri 50 bin doların üzerindedir.

İK Anketi’ni tamamladıktan sonra kurumunuzun farklı seviyelerinde çalışan liderlerle paylaşmanız için bir link iletilecektir. İK Anketi ve Yönetici Anketi arasında bazı farklılıklar olduğu için kurumunuzdaki diğer kişilerle kendi doldurduğunuz anketin linkini paylaşmamanız önemle rica olunur. Her kurumdan yalnızca 1 tane İK Anketi katılımı gerekmektedir.

Yanıtlarınız her zaman için gizli tutulacaktır.

İK Anketi için Son Gün: 30 Nisan 2020

Daha fazla bilgi için: glf@ddiworld.com.

Global Leadership Forecast 2021: İK Anketi’ne katılın

Yönetici Anketi’ne Katılın

Liderlik deneyimlerini ve yaklaşımlarını bizlerle paylaşan global katılımcılarımız arasında yerinizi almak üzeresiniz. Gizli tutulacak olan yanıtlarınız sayesinde liderlik rolleri hakkındaki son trendler ve daha başarılı olmanız için gerekenler hakkında araştırmamıza ışık tutacaktır.

Yönetici Anketi için Son Gün: 15 Mayıs 2020

Daha fazla bilgi için: glf@ddiworld.com.

Global Leadership Forecast 2021: Yönetici Anketi’ne Katılın
Talk to an Expert: Global Leadership Forecast 2021 Survey
* Denotes required field
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
Consent to DDI Marketing *

DDI'ın bana hizmet sunarken ve pazarlama ile araştırma amacıyla, kişisel verilerimi toplayıp işlemesini onaylıyorum. DDI'ın Veri Gizliliği Politikası'nda belirtilen haklarımı biliyorum ve verilerimin nasıl kullanılacağının farkındayım. Bu onayı dilediğim zaman geri çekme hakkına sahip olduğumu biliyorum.

Enter security code:
 Security code