Single Arrows_RGB

Global Leadership Forecast Survey

Global Leadership Forecast 2021?auto=format&q=75

Global Leadership Forecast 2021

DDI ve önde gelen sektör analistlerinden Josh Bersin’in iş birliği ile yapılan Global Leadership Forecast anketine katılarak günümüz liderlik trendlerine dair yeni bilgiler edinin.

Ayrıca, sadece 15 dakikanızı alacak anketimizi doldurduktan sonra kurumunuzda farklı fonksiyonlarda çalışan liderleri anketimizi doldurmaya davet ederek şirketinizin liderlik uygulamalarını global şirketlerle karşılaştırma fırsatı sunan ve şirketinize özel hazırlanan benchmark raporu edinebilirsiniz.

Benchmark raporuna hak kazanmak için en az 1 İK anketi ve 30 yönetici anketi doldurulmuş olmalıdır. Her seviyeden liderin katılımı önemlidir.

İK Anketi’ne katılın

Şirketinizi global ve yerel normlarla karşılaştıran ve ücretsiz olarak hazırlanacak benchmark raporuna hak kazanmak için en az 1 İK anketi ve 30 yönetici anketi doldurulmuş olmalıdır. Bu raporun mevcut piyasa değeri 50 bin doların üzerindedir.

İK Anketi’ni tamamladıktan sonra kurumunuzun farklı seviyelerinde çalışan liderlerle paylaşmanız için bir link iletilecektir. İK Anketi ve Yönetici Anketi arasında bazı farklılıklar olduğu için kurumunuzdaki diğer kişilerle kendi doldurduğunuz anketin linkini paylaşmamanız önemle rica olunur. Her kurumdan yalnızca 1 tane İK Anketi katılımı gerekmektedir.

Yanıtlarınız her zaman için gizli tutulacaktır.

İK Anketi için Son Gün: 30 Haziran 2020

İK Anketi’ne Katılın

Daha fazla bilgi için: glf@ddiworld.com.

Yönetici Anketi’ne Katılın?auto=format&q=75

Yönetici Anketi’ne Katılın

Liderlik deneyimlerini ve yaklaşımlarını bizlerle paylaşan global katılımcılarımız arasında yerinizi almak üzeresiniz. Gizli tutulacak olan yanıtlarınız sayesinde liderlik rolleri hakkındaki son trendler ve daha başarılı olmanız için gerekenler hakkında araştırmamıza ışık tutacaktır.

Yönetici Anketi için Son Gün: 15 Temmuz 2020

Yönetici Anketi’ne Katılın

Daha fazla bilgi için: glf@ddiworld.com.

Get the latest in leadership insights right in your inbox